O nas

Każde dziecko zasługuje na kreatywne zabawki na miarę Jefen

 o nas

 

Każde dziecko zasługuje na indywidualne podejście w kwestii doboru zabawek. Coraz więcej zabawek kreatywnych na rynku robionych jest tendencyjnie, a ich walor edukacyjny pozostawia wiele do życzenia. Jefen wychodzi naprzeciw dynamicznie rosnącym potrzebom świadomych rodziców, którzy w zabawkach dla dzieci doszukują się czegoś więcej niż ładnego wyglądu i różnorodności funkcji. Witamy w sklepie z zabawkami, w którym rozwój dziecka zależny jest od doświadczonych terapeutów i specjalistów.

To nie jest kolejny sklep dla dzieci z  szerokim asortymentem i wąskimi horyzontami jego właścicieli. Misja Jefen wykracza daleko poza windowanie słupków sprzedaży niesprawdzonymi modelami zabawek, które zamiast rozwijać Państwa dziecko, nie wnoszą nic wartościowego do jego wychowania. Zespół naszych terapeutów specjalizujących się w rozwoju dziecka zapewni Państwu profesjonalny dobór zabawek kreatywnych i edukacyjnych,  dopasowanych do wieku, zainteresowań dziecka, preferencji rodziców oraz celu, jaki mają spełniać. Dzięki psychologicznemu podejściu mają Państwo gwarancję, że dziecko otrzyma starannie dobrany model kreatywnej zabawki, który wpłynie pozytywnie na jego rozwój.

Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów pozwala nam dobierać zabawki kreatywne – w tym zabawki terapeutyczne i edukacyjne, tak by w najwłaściwszy sposób stymulowały dziecięcą wyobraźnię, poprawiały pamięć, rozwijały funkcje wzrokowo - przestrzenne oraz zachęcały do komunikacji z otoczeniem. Chcemy przywrócić dzieciom ich naturalne zaciekawienie światem oraz gotowość do eksplorowania otoczenia i pomóc dostrzegać wartość w zadaniach, wymagających większej koncentracji i uwagi. Dzięki profesjonalnemu doborowi zabawek dla dzieci przez terapeutów, Państwa pociecha zyska narzędzie do swobodnego wyrażania swoich emocji. Pieczołowicie dbamy o rozwój dzieci w każdym wieku, co podyktowane jest wiedzą, troską oraz bezpieczeństwem, które pozostają ostatnim bastionem świadomego rodzicielstwa.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która wyróżnia się na tle innych jakością, terapeutycznym podejściem oraz pasją.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl