Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje

Rozwój dziecka leży w rękach naszych terapeutów

Jefen nie jest zwykłym sklepem z zabawkami online, w którym odbiorcy kupują przypadkowo wybrane przez siebie produkty. Jefen to platforma zrzeszająca rodziców i ekspertów, na której można zdobyć cenną wiedzę i know-how z zakresu parentingu. W Jefen pracuje sztab terapeutów, który zaoferuje Państwu darmową konsultację przed zakupem.

Nasi eksperci chętnie podzielą się cenną wiedzą z zakresu psychologicznych dopasowań zabawek do wieku, etapu rozwoju dziecka, jego zainteresowań i pasji. W Jefen każde dziecko autystyczne zostane poddane terapii za pomocą integracji sensorycznej. Wierzymy, że inspiracja płynąca od naszych terapeutów sprawi, że w Państwa domu zapanuje harmonia idąca w parze ze świetnym samopoczuciem dziecka.

Trafiając na naszą stronę mogą Państwo skorzystać z narzędzia, jakim jest pomoc terapeutyczna. Polega ona na profesjonalnych sesjach terapeutycznych z psychologiem, podczas których będziemy dążyć do rozwiązania problemów związanych z wychowaniem i rozwojem Państwa dziecka. Nasi terapeuci zarekomendują zabawki sensoryczne, zabawki edukacyjne oraz pomoce dydaktyczne, które pomogą Państwa dziecku prawidłowo się rozwijać. Pomoc terapeutyczna może być skuteczna w przypadku bezsilności rodziców czy chronicznie występujących problemów z Państwa pociechą. Często rozwiązanie leży w zasięgu ręki, choć pozornie nie potrafimy go dostrzec.

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej pomocy terapuetycznej, która pomoże pozbyć się problemów natury wychowawczej z Państwa dzieckiem. 

Zadaj Pytanie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl