Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje

Zabawki edukacyjne – zadbaj o świadomy rozwój dziecka

Już dziś mogą Państwo wpłynąć na prawidłowy rozwój swojej pociechy za pomocą jednego kliknięcia. Wystarczy skonsultować wybór zabawek edukacyjnych z naszym terapeutą, by nie tylko dawały dziecku radość, ale i rozwijały logiczne myślenie oraz uczyły motywacji do działania, odpowiedzialności i zaradności. Tak, te wszystkie wartości kryją się za efektywnymi grafikami gier planszowych oraz ręcznie wykonanymi obudowami pozytywek.

Wystarczy tylko po nie sięgnąć, by Państwa dziecko trafiło do świata, w którym rządzi wyobraźnia.

Dzięki doradztwu naszych specjalistów, otrzymają Państwo atestowane zabawki edukacyjne dopasowane do wieku, etapu rozwoju i zainteresowań dziecka. Oferujemy szeroki wybór gier edukacyjnych, które m.in nauczą dziecko odpowiedzialności i zachowania w sytuacjach awaryjnych czy też rozwiną wyobraźnię przestrzenną, spostrzegawczość oraz zdolności manualne. Państwa dziecko wcieli się w rolę lekarza, ucząc się unikania niebezpieczeństw oraz zasad zachowania w sytuacjach awaryjnych. Dzięki kreatywnej tablicy dziecko nie tylko nauczy się kreatywności oraz logicznego myślenia, ale rozwinie swoją koordynację na płaszczyźnie oko-ręka. Rodzicom, którzy chcą zapewnić swoim pociechom bardziej wyrafinowaną rozrywkę rekomendujemy pozytywkę w postaci klasycznej maszyny do szycia, posiadającą elementy ruchome, wysuwaną szufladę oraz grającą melodie. Każdy detal tej pozytywki jest wykonany z niezwykłym pietyzmem i pozwoli Państwa dziecku wyrobić w nim nawyk prawidłowego sposobu chwytania przedmiotów. Element dźwięczny stymuluje zmysł słuchu, zapewniając dziecku doskonałą zabawę.

Zabawki edukacyjne firmowane przez Jefen są doskonałą alternatywą dla aplikacji mobilnych, które stopniowo uzależniają nasze pociechy. Analizując złożone potrzeby intelektualne oraz wiek dziecka, nasi terapeuci dopasują zabawkę edukacyjną do Państwa preferencji. W naszym sklepie dla dzieci nie ma miejsca na tendencyjność w doborze zabawek – każde dopasowanie jest konsultowane przez psychologa, który pomoże Państwu skutecznie wpływać na rozwój dziecka adekwatnie do wieku. Przy niewielkiej pomocy Jefen w każdym dziecku zostanie odnaleziony talent lub unikatowe zdolności, które będą rozwijane przez kolejne lata życia i edukacji.

Nasi terapeuci i specjaliści pomogą dobrać Państwu zabawkę, wspierającą rozwój pociechy i wywołujacą uśmiech na jego twarzy.

Najwyższy czas, by skończyć z zakupem niewartościowych zabawek, które wysypują się z każdego kąta pokoju. Od dziś rozwój Państwa dziecka będzie pod czujnym okiem specjalistów, którzy umożliwią mu edukację poprzez zabawę.

Zadaj Pytanie

Cyfry Piankowe Cyfry Piankowe
Cena: 4,49 zł
szt.
zobacz więcej
Cymbałki Cymbałki
Cena: 34,99 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniane klocki edukacyjne Drewniane klocki edukacyjne
Producent: jefen.pl
Cena: 61,99 zł
szt.
zobacz więcej
Java, Gra Języka Angielski Java, Gra Języka Angielski
Cena: 37,92 zł
szt.
zobacz więcej
Klocki Matematyczne Klocki Matematyczne
Producent: jefen.pl
Cena: 43,49 zł
szt.
zobacz więcej
Kreatywna Tablica Kreatywna Tablica
Cena: 39,99 zł
szt.
zobacz więcej
Literki Piankowe Literki Piankowe
Cena: 4,49 zł
szt.
zobacz więcej
Puzzle -ubierz mnie Puzzle -ubierz mnie
Producent: jefen.pl
Cena: 14,79 zł
szt.
zobacz więcej
Puzzle alfabet Puzzle alfabet
Cena: 12,99 zł
szt.
zobacz więcej
Puzzle3D Puzzle3D
Cena: 3,99 zł
szt.
zobacz więcej
Zestaw geometryczne puzzle Zestaw geometryczne puzzle
Producent: jefen.pl
Cena: 41,49 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl