Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje

Zabawki zręcznościowe, które oderwą dzieci od aplikacji mobilnych

Gry zręcznościowe to doskonałe ćwiczenie zdolności manualnych w połączeniu z zabawą. Jeśli poszukują Państwo gier zręcznościowych dla dzieci od 3 do 12 lat to Jefen będzie idealną przestrzenią do kształcenia ich rozwoju, który będzie nadzorowany przez terapeutów i specjalistów.

Wartością dodaną zakupów w naszym sklepie jest bezpłatna konsultacja terapeutów, którzy dopasują zabawkę zręcznościową do wieku, zainteresowań oraz preferencji rodziców. Zespół specjalistów Jefen stanie się inspiracją do odkrycia talentów u Państwa pociech i pielęgnowania ich na dalszym etapie rozwoju.

Gry zręcznościowe pozwolą oderwać dziecko od aplikacji mobilnych czy telewizji, oferując w zamian wiele radosnych chwil spędzonych przy strzelaniu z różnego rodzaju wyrzutni czy zabawie zdalnie sterowanym śmigłowcem. Sami odkryjcie Państwo z własnymi dziećmi modele zabawek zręcznościowych,  które będą  dopasowane do gustów i oczekiwań.

Mamy świadomość, jak każdy pięciolatek jest żywo zainteresowany światem oraz jak bardzo potrzebuje “zdrowej” interakcji z dorosłymi, zamiast uzależniać się od aplikacji mobilnych. Nasi specjaliści dobiorą idealną zabawkę dla 5 – latka, dzięki której będzie ćwiczyć koordynację ruchową, zdolności manualne oraz nowe umiejętności.

Dzięki profesjonalnemu doborowi zabawek zręcznościowych każde dziecko w wieku od 3 do 12 lat otrzyma zabawki, które będzie mogło używać według własnego uznania. Granicą najlepszej zabawy jest przecież wyobraźnia i kreatywność, które idealnie wpływają na prawidłowy rozwój dzieci! Specjaliści i terapeuci będą czuwać nad tym, by Państwa dzieci otrzymały zabawki zręcznościowe adekwatne do ich zainteresowań oraz wieku. Proponowane przez Jefen zabawki i gry zręcznościowe mają inspirować do zabawy u boku rodziców, wpływając pozytywnie na zacieśnienie relacji rodzinnych.

Tylko zabawki zręcznościowe Jefen zagwarantują Państwa dziecku prawidłowy rozwój fizyczny, emocjonalny, psychiczny i uczuciowy adekwatny do wieku. 

Skorzystajcie Państwo z bogatej oferty zabawek zręcznościowych, które będą uczyć poprzez zabawę.

Zadaj Pytanie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl